המלצות

במסגרת קורסי קיץ למורים במוזיאון ישראל ירושלים ובמסגרת מופעים לילדים באגף הנוער הזמנו מספר פעמים את טלי אלוהב עם המופע האורקולי "פנטזיה במים". המופע מרהיב ומלהיב, פונה אל כל החושים ומספק חוויה של צליל, קול ותנועה ברמה גבוהה ואיכותית ביותר. המורים מצאו בו השראה לפעילות חוויתית עם פוטנציאל להפעלת ילדים באופן בלתי שגרתי המזמין שחרור ומעוף גם מילדים סגורים יותר. הנוער חווה חוויה עזה של התבוננות בציור על מים באמצעות אור והקרנה שנתן תחושה של קסם ועוצמה באמצעים כל-כך פשוטים וזמינים באופן מעורר התפעלות. אני ממליצה בחום וצבע על המופע לכל מוסד חינוכי-תרבותי.

 

ליהיא ספיר אוצרת מרכז השתלמויות, מוזיאון ישראל, ירושלים

 

 

המופע, המשלב ציור במים בצבעים מיוחדים תוך כדי הקרנת הציור על מסך גדול ,יוצר אפקט מרשים, מרתק ומדהים הכובש את הקהל - קטנים וגדולים כאחד. אנחנו ממליצים על המופע בחום. 

 

 נאוה שוורץ  מנהלת אגף הנוער, מוזיאון ישראל, ירושלים

 

 

 פנטזיה במים הוא מופע אור קולי מרהיב, עם אפקט רוחני מרגיע וממקד המאפשר לכל צופה ליצור את העולם הוויזואלי שלו בהתאם לצרכיו ולנטיותיו. הפיד בק, לפחות במופעים שראיתי, נע בין "מדהים" ל"נפלא" ל"חלומי". אחד הפידבקים המרגשים ביותר במופע שבו נכחתי היה של ילד שאמר "זה היה כל כך יפה שרציתי למות".

 

 אתר NRG

 

  

אני ממליצה בחום על המופע "פנטזיה במים" של טלי אלוהב. טלי הופיעה במוזיאון המדע בירושלים באירועי פסח 2010 במסגרת התערוכה "לגעת במים". קהל הילדים והמבוגרים נפעמו מהיופי והחן ומן האוירה הרגועה שהשרה עליהם המופע, שאינו "מדעי" באופיו אך מגולמים בו עקרונות מדעיים  ותובנות רבים מספור.

 

 דפנה עפרון  רכזת אירועים, מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד, ירושלים

 

 

 

ודאי חשת את ההתלהבות העצומה ואת ההתפעלות מהמיצג המדהים שיצרת "כאן ועכשיו". הקהל נסחף - ועמו גם אנו. תכניתך "פנטזיה במים" הוגשה ברמה מעוררת התפעלות שאינה מביישת את הבמות המכובדות ביותר בתחום.

 

תמר שיף מנכל "משגב לקשיש"

 

 

לאחרונה הופעת באחוזת צהלה בהופעה שהיא תופעה "פנטזיה במים", מופע שכשמו כן הוא - תופעה מיוחדת במינה. מתוך קערת המים יצרת אמנות יפהפייה, מוקרנת על מסך גדול, בתמונות נעות  וזורמות, צבעוניות  וזוהרות, ויצרת מול עינינו מופע אנימציה מעורר התפעלות. המופע מציע חווייה מרגיעה וקסומה, חוויה עוצמתית בצבעים, מים, אור, תנועה, ומוזיקה נפלאה בהתאמה שלמה. הופעתך וכישרונך המיוחד והייחודי תרמו והוסיפו עוד נדבך לערבי התרבות שלנו באחוזה. אנו מודות לך מאד גם בשם דיירי האחוזה על הופעתך זו, וממליצות בחום לכל מי שיהיה מעוניין להזמינך להופיע.

 מחלקת התרבות, אחוזת צהלה